Zbulohet e ftuara e fundit e emisionit NIN

By

Prej javësh është kuptuar se emisioni NIN është drejt fundit.

Intervistave ekskluzive po i vjen fundi me një edicion që s’duhet humbur e që definitivisht nuk do harrohet.

Për të parën herë, në studio shkel Elvana Gjata.

Për të gjitha risitë në karrierë dhe jo vetëm, këngëtarja e madhe i kthehet intervistave në mediat kosovare pas shumë kohësh.

Mes tjerash, Elvana do të na ofrojë një super koncert të hiteve të saj të papërsëritshme nga dy albumet e fundit.

Pak nga çfarë na pret, Alaudini na ka treguar sot përmes një “teaser”.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm