Konfirmohet super bashkëpunimi mes reperëve shqiptarë

By

Ka tash e një kohë që flitet mbi një bashkëpunim mes Majkit nga rradhët e Babastars dhe Capital T nga Authentic Records.

Përkundër se lajmi u konfirmua nga miq dhe bashkëpunëtorë të djemve, pak kush vazhdoi ta besonte.

Por më dilema nuk ka.

Ka qenë vetë Capital T ai që ka konfirmuar bashkëpunim nga një video teksa procesojnë xhirimet e videoklipit në montazh.

‘Së shpejti’ – ka qenë mbishkrimi në postimin e bërë.

Një gjë mund ta themi, ky bashkëpunim do jetë zjarr! /prive.al

?

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Artikuj të ngjashëm