Tre këngë që janë nënvlerësuar këtë verë

By

Sidomos gjatë verës, gara për hitin e sezonit është shumë e ashpër mes artistëve.

Projektet e publikuara dinë të jenë të panumërta në betejën e fortë për sukses.

Disa prej këngëve ia dalin të triumfojnë e të tjera jo, ndonëse me meritë apo pa të.

E sipas Alaudin Hamitit janë tre projekte të nënvlerësuara të cilat nga cilësia do duhej që të dëgjoheshin më shumë.

Top 3-shja e prezantuesit nisë me “Upset” nga Gashi dhe Njomza.

Një tjetër këngë është “Heroina” nga Tika kurse lista mbyllet me “Malli” të Kidda.

Nëse nuk i keni dëgjuar akoma, ndani pak kohë dhe mbase do t’iu pëlqejnë, përkundër se nuk i keni dëgjuar në çdo cep duke u “bombarduar” me këto këngë si me të tjera gjatë këtij sezoni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm