Edoni rrëfehet, si ia mbajti të fshehtë “Viktorian” të dashurës (VIDEO)

By

Edon Shileku apo ndryshe Viktoria Owns është rrëfyer në Prive për gjithçka rreth jetës së tij.

Pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Kosova, aktori u bë i njohur për publikun pas prezantimit të tij si Viktoria në shumë Prime dhe më pas me deklarimin e tij se i takon komunitetit LGBTI.

Në “5 data” për Prive, ai ka treguar si ia ka mbajtur të fshehtë “Viktorian” të dashurës së tij.

Përveç kësaj, ai ka treguar edhe shumë gjëra për jetën e tij dhe ju mund t’i kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm