Arta Bajrami krenare me burrin!

By

FC Prishtina fitoi të Enjten trofeun e shtatë në kuadër të Kupës së Kosovës.

Por, krahas Kupës, Prishtina ka fituar edhe një aksioner. Xhemail Sekiraqa tashmë është bërë aksioner i ri në klubin më të trofeshëm në Kosovë. Sekiraqa është bashkëshorti i këngëtares së njohur Arta Bajrami.

 

View this post on Instagram

 

Ride 🚘#bmw #husbandandwifeteam 👊👊

A post shared by 𝒜𝑅𝒯𝒜 𝐵𝒜𝒥𝑅𝒜𝑀𝐼 (@artathequeen) on

Kjo e fundit e ka ndarë zhvillimin me ndjekësit në rrjete sociale, krenare për personin e zemrës. Përmes një postimi ajo është shprehur:

“Dashuria e Jetës sime Të uroj shumë suksese ne detyrën e re si aksioner ne ekipin FC Prishtina që është ekipi me më së shumti tituj dhe histori ne Futbollin Kosovar. Të dua”

Artikuj të ngjashëm