Për çka zihen Mozzik dhe Getinjo? (VIDEO)

By

Mozzik së fundmi iu ka përgjigjur fansave të tij përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” të emisionit Prive.

Artisti i cili aktualisht është duke shijuar suksese të mëdha me projektet e fundit, ka treguar a ka të dashur, a zihet shpesh me Getinjon, a do të bëjë këngë shqip dhe kur do të ndryshojë fotografinë e profilit në Instagram.

Përveç këtyre, mund të kuptoni edhe disa gjëra të tjera rreth tij përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm