Bebe Rexha sjellë një version krejt tjetër të këngës së saj hit!

By

Para një muaji, Bebe Rexha dhe Doja Cat bashkëpunuan për herë të parë në këngën “Baby, I’m Jelaous” e cila tashëm numëron shumë se 36 milionë klikime, duke shënuar kështu edhe suksesin e këngës.

Bebe Rexha neper intervista, pas lansimit të këngës, ka deklaruar se në fakt kënga të cilën e shkroi ajo, është inspiruar nga pasiguritë e saj dhe xhelozia që ndjen nganjëherë në lidhje.

Së fundi, këngëtarja ishte e ftuar në “Good Morning America”, ku performoi ‘live’ këngën e re “Baby I’m Jealous”.

Kësaj radhe, ajo solli tjetër version të kësaj kënge, pasi e këndoi pa Doja Cat.

Ndiqni më poshtë performancën e saj. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Artikuj të ngjashëm