Kallashi tregon pse nuk poston më fotografi nudo (VIDEO)

By

Kallashi iu ka përgjigjur pyetjeve të fansave në rubrikën “Kutia e pyetjeve” pak muaj më parë në Prive.

Pse nuk poston më foto nudo, a do të rikthehet në muzikë, a ka operacione plastike dhe çka i pëlqen tek vetja?

Këto dhe shumë të tjera do t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm