Transformimi i reperit shqiptar: Tjetër pas Gjikos që mbjell flokët

By

Një prej reperëve të njohur të skenës ka befasuar me paraqitjen në fotografinë e fundit.

Fjala është për 2Tonin i cili në imazhin e ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram duket goxha më ndryshe.

E nëse nuk mund t’i bini në fije ndryshimit, ua themi ne!

Reperi ferizajas ka mbjellur flokët duke u transformuar tërësisht në pamje.

Ndryshimi duket të ketë ndodhur në tre – katër javët e fundit dhe nga buzëqeshja, mund të kuptojmë që 2Toni ka mbetur goxha i kënaqur.

Ndryshe, Naim Abazi, Getoar Selimi, Vedati nga ‘Stupcat’ janë disa prej emrave të tjerë të skenës që kanë vite prej kur i janë nënshtruar një intervenimi të tillë, ende pa ardhur në Kosovë si teknikë. /Prive.al

Foto e muajit Shtator

Artikuj të ngjashëm