Noizy tallet keq me Encën dhe Don Phenom: I krahason me…

By

Noizy është tallur keq me projektin ‘Kujt po i han’ nga Enca dhe Don Phenom.

Për ish kolegen e tij dhe rivalin nga TBA, lideri i OTR e ka pasur një krahasim banal.

Ai dyshen i ka krahasuar me lopë, në tre fotografi të postuara në Instagram pak minuta pas publikimit të këngës.

Më pas postimet janë fshirë por kanë qëndruar mjaftueshëm sa për të krijuar zhurmë mes fansave në rrjete sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm