U përfundoi dashuria, zbulohen arsyet e ndarjes së çiftit të famshëm!

By

Aktori amerikan Channing Tatum dhe Jenna Dewan, po shkojnë drejt divorcit sepse atyre iu përfundoi dashuria.

Çifti, që të dy 27 vjeçarë, e lajmëruan ndarjen e tyre këtë javë pas nëntë vjet martese dhe burime afër çiftit thonë se ndarja erdhi për shkak të karrierës.

It's over: Explaining that the split was foreseeable as they had 'fallen out of love', the source added: 'Jenna always said they had to put work into their marriage to keep it alive'

Një burim i gazetës New York Post, ka thënë se Jenna besonte se bashkëshorti i saj s’po punonte sa duhet në marrëdhënien e tyre ndërsa ajo ishte vazhdimisht jo komod me sukseset e yllit të filmit Magic Mike!

“Ajo është e shqetësuar nga sukseset e tij. Ai po refuzonte edhe projekte për shkak të saj dhe ata grindeshin vazhdimisht”, ka thënë burimi brenda çiftit për gazetën e njohur. /Prive.al

Rivalry: Jenna believed her husband wasn't working as hard as he should have on their relationship, whilst she was allegedly 'troubled' by the Magic Mike star's success

 

 

 

Artikuj të ngjashëm