Publikohet ‘Maria’ nga Seveni dhe Tuna: Skena të nxehta në klip

By

Një tjetër projekt, i pritur gjatë është publikuar pasditen e sotme.

Fjala është për bashkëpunimin e Seven Saraqit me Tuna Sejdin.

Dyshja kanë bashkuar forcat për ‘Maria’ me pjesëmarrjen e Vildane Zenelit në klip e cila siç edhe ishte paralajmëruar, ofron skena të nxehta me këngëtaren e njohur.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm