Noizy ironizon me kolegët – paralajmëron këngën e re (FOTO)

By

Të gjithë e keni vënë re që i vetmi artist shqiptar që nuk nxori akoma këngë këta muaj të nxehtë, është Noizy.

Edhe pse reperi nga Shqipëria paralajmëroi disa projekte, të cilat edhe i këndoi nëpër disa koncerte, ai nuk lëshoi në YouTube asnjë prej tyre.

Megjithatë, gjithçka qenka gati dhe Noizy me sa duket paska pritur mjaftueshëm.

Ai bëri një postim ironizues në Instagram duke thënë: “A e kuptuat që s’ka rap pa ne”.

Artisti nuk dha detaje e as datën e publikimit sidoqoftë bëri me dije se diçka e re vjen këto ditë./Prive.al

View this post on Instagram

Prita boll mduket

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Artikuj të ngjashëm