Top 5 modelet për thonj këtë mars

By

Fillimi i muajit mars shënon fillimin e pranverës me gjithë shkëlqimin e saj, dhe çfarë mënyre më e mirë për të kumbuar sezonin e ri sesa me një manikyr që bie në sy?

5 ngjyrat e thonjve që do të jenë kudo këtë mars:

Krom argjendi

E bardhë krem

Ngjyrat e portokallisë

Pastele perlash

Rozë e nxehtë

 

Artikuj të ngjashëm