Emina Çunmulaj rrëfen momentin kur bashkëshorti i propozoi: Mbeta me lot dhe e shokuar

By

Emina si Emina, pozitive dhe me një sens tejet të këndshëm humori, tregoi se si mori propozimin për martesë nga bashkëshorti i saj Sam Nazarian.

Dyshja që u njohën që kur ishin shumë të rinj, e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre në maj të vitit 2015-të ndërsa tani, në tri vjet të kurorëzuar kanë dy vajza.

Dhe historinë e tyre të dashurisë nuk e kishim dëgjuar më parë.

Modelja e famshme e rrëfeu se si e takoi e si mori propozimin për martesë gjatë intervistës në emisionin Xing me Ermalin në TV Klan.

“Ishte ditëlindja ime e unë kisha ftuar shoqet, u mblodhëm në njërin nga klubet e burrit tim. E të nesërmen ai kishte organizuar një darkë për ne e unë isha shumë e lodhur. Aty ai ngreu dolli se i ka shumë qejf, e më pas më propozoi”, ka thënë Emina.

“E unë tërë lot e qurra, mezi thash po, e përgjigje i dhashë pasi më tregoi diamantin”, ka thënë Emina. /Prive.al

Image result for emina cunmulaj martesa

Artikuj të ngjashëm