Eleni super në formë me “Golden Boy”

By

Javën e kaluar Prive kumtoi lajmin se këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Fureraj ka filluar xhirimet e klipit të ri.

Por puna ka mbaruar shumë shpejt dhe videoklipi është publikuar në YouTube.

‘Sto Theo Me Paei’është në gjuhën greke e ndërsa në anglisht është titullur ‘Golden Boy’.

Klipi i saj nuk përmban shumë skena por që në të shohim Elenin në super formë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm