Si nisi gjithçka në mes Albatrit Muqiqit dhe Egzonës? (VIDEO)

By

Ai asnjëherë nuk e ka treguar se si nisi romanca në mes tij dhe gruas së tij Egzonës, me të cilën tani ka tre fëmijë.

Në tri vjet martesë, familja e Albatrit Muqiqit është rritur goxha shumë dhe çifti duken shumë të lumtur me njëri tjetrin.

Mbrëmë në Nd’rrimin e Natës, këngëtari ka rrëfyer se si ka nisur gjithçka në mes tyre.

“Me Egzonën bëhen tash pesë vjet që jemi takuar. Ajo ka punuar në një kozmetikë në Gjakovë dhe e pashë atë duke qëndruar jashtë dyqanit. Aty për aty bisedova me të. U mundova ta marr një kontakt dhe më refuzoi. E unë thash kështu po lypet”, tregoi ai me të qeshura.

Artikuj të ngjashëm