THYHET HESHTJA:Më në fund e PRANOJNË lidhjen prezantuesja dhe këngëtari i njohur! (Foto)

By

Ka muaj që po qarkullojnë thashetheme për një lidhje mes prezantueses së Televizionit Klan, Klea Huta dhe kantautorit të njohur Elgit Doda.

Ky i fundit i ftuar në Prive nuk e konfirmoi por as nuk e mohoi relacionin me bukuroshen duke dhënë si përgjigje ‘PJO’.

Por, tashmë nuk ka vend për dyshime pasiqë ka qenë vetë prezantuesja e cila ka konfirmuar këto zëra përmes një postimi që ka bërë në Instagram.

Me një imazh ku shihet Doda teksa e puth ballë atë, i jep fund të gjitha dyshimeve. Nuk ka pasur ndonjë përshkrim më shumë por me kaq mjafton sepse çifti së bashku duken mjaft bukur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm