Kjo këngëtare sapo lindi binjakë, tani mahnitë me linjat (FOTO)

By

Ishte shumë e zënë gjatë kësaj vere, sidomos pasi u bë nënë e binjakëve dhe e mori këtë epitet për herë të dytë.

Këngëtarja e famshme amerikane Beyonce e ka shfaqur figurën e saj të paslindjes, para rreth 107 milionë ndjekësve, përmes një serie fotografish në Instagram.

Beyonce ka prezantuar asetet e saj të bollshme, e veshur në një palë pantallona të ngjitura me material gome, në ngjyrë gjaku.

Këngëtarja këtë vit u bë nënë për herë të dytë, ngase lini binjakë. Ajo tani ka dy vajza dhe një djalë me bashkëshortin e saj Jay Z. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm