‘TR PR’ u komentua si ‘diss’: Blunti ka për të thënë diçka!

By

Ka pak ditë që kanë publikuar projektin e tyre më të ri, ‘TR PR’ e që në start ka pasur komente për këtë këngë të Blunt dhe Real!

‘TR PR’ u komentua edhe si diss për reperët që i këndojnë ‘Guccit’ e jo vetëm e kjo ka bërë që të ketë edhe shumë komente kundër kësaj kënge.

Disa në hapësirë publike e të tjerë privatisht kanë dhënë opinione për këtë projekt, e mesa duket Blunt ka zgjedhur të reagoj përmes llogarisë së tij në Instagram.

“Për ju që më shani, më kërkoni në Google” – është shprehur Blunt, duke mos cekur ndonjë emër në veçanti.

Rreth projektit nuk ka reaguar ndonjë këngëtar shqiptar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm