Bota e artit e prekur thellësisht nga vdekja e Ergi Dinit (FOTO)

By

Ndarja e parakoshme nga jeta e artistit Ergi Dini ka bërë që të prek thellë zemrat e shumë personave,  e sidomos të atyre që kishin relacione dhe e njihnin karakterin e  talentin e tij.

Në këtë ditë të rëndë për familjarët dhe kolegët ishin të shumët në numër që e kujtuan dhe shprehen ngushellimet për humbjen e një artisti të ri e shumë premtues.

Në mesin e artistëve mesazhe të ndiera patën shumë prej tyre si : Aurela Gaçe, Vedat Ademi, Arilena Ara, Big Basta, Ciljeta, Alketa Vejsiu, Besa Kokëdhima, Elgit Doda,Alban Ramosaj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm