Teuta Selimi në foton e fundit duket si 20 vjeçare

By

Përkundër viteve që mund të kenë kaluar pak për këngëtaren Teuta Selimi, ajo vazhdon të ruajë ende freskinë dhe bukurinë.

Kjo është vënë në pak më së miri në imazhin e fundit të postuar nga këngëtarja ku ajo spikat me pamjen e saj.

Me grim dhe flokë nga salloni Njomza, forma trupore të shkëlqyera, Teuta duket definitivisht si një 20 vjeçare. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm