Këtë këngë Gjesti e cilëson si më të mirën e tij

By

I ftuar së fundmi në Prive ishte Gjesti.

Ai u përgjigj në pyetjet e intervistës “60 sekonda”, ku na zbuloi më shumë nga vetja.

Ndër të tjerash ai tregoi pse ka zgjedhur nofkën Gjesti dhe se cilit artist ia jep dorën.

Kur u pyet se cilën këngë të tijën ai e cilëson si më të mirën, këngëtari u përgjigj “U halite”.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm