Dalin pamjet e klipit të Çiljetës, pjesë e tij edhe djali i saj (VIDEO)

By

Projekti i Çiljetës është shumë afër për t’u publikuar.

Këngëtarja ka publikuar një pjesë të shkëputur nga videoklipi i cili i cili duket të jetë shumë veror, madje pjesë e tij është djalit i saj, Fernando.

Artistja bashkëpunoi me Elgit Dodën dhe Klea Hutën për muzikë dhe tekst ndërkaq videon e realizoi provideoalbania.

‘e kam zakon ti nxjerr kenget ne fund sezoni po me mir von se sa kurrë. can’t ëait’, ka shkruar Çiljeta nën postin që paralajmëroi këngën me ‘coming soon’.

Kënga mbanë titullin ‘BonBone’ dhe vjen në bashkëpunim me Alar Band./Prive.al

Artikuj të ngjashëm