Si rrallë herë, Edona Llalloshi ekspozon bashkëshortin!

By

Edona Llalloshi tash e një kohë ka filluar të tregohet më aktive në rrjete sociale duke ndarë pjesë nga përditshmëria e saj.

Përderisa shumicën e postimeve e zënë dy fëmijët e saj, Doa dhe Nuri, bashkëshorti i Edonës rrallë herë shfaqet në publik.

Përjashtim ka bërë sot Edona kur si rrallë herë ka postuar një foto të portretit familjar që daton nga dasma e Milotit zhvilluar disa muaj më parë.

Duket se ende nuk kanë shterruar fotot nga mbrëmja e paharrueshme që vazhdon të përmendet nga çdo mysafir i pranishëm./prive.al

edona

 

Artikuj të ngjashëm