Tensione në Prime, përplasje ndërmjet Bleros dhe Manes

By

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane ka pasur përsëri një përplasje me konkurrentin e formatit, Bleron.

Mane madje e ka komentuar pjesën e Bleros që po e cilëson veten si “baba”.

“Kemi një koleg që vjen nëpër shtëpi aty dhe thotë ‘unë jam baba’, por unë i them ‘ti s’je baba, ti je baba vanga’, një parashikues i dështuar”, i ka thënë Bledi, Bleros pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm:

Artikuj të ngjashëm