Stresi kritikon veshjen e Xhulit: “Je mbesë e Jasharajve, duhet të jesh tjetër”

By

Sot mes banorëve, Stresi dhe Xhuli patën një diskutim sa i përket veshjes së kësaj të fundit.

Stresi thotë se ajo ka një stil veshjeje shumë ekstravagant që nuk i shkon një gruaje drenicake.

“Kur thua jam mbesë e Jasharajve duhet të jesh tjetër”, thotë Stresi ndër të tjerash.

Ndiqni të plotë diskutimin mes dy banorëve në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm