Burri feston ditëlindjen, Afërdita Dreshaj e uron në mënyrë speciale

By

Sot feston ditëlindjen bashkëshorti çek i Afërdita Dreshajt, Jakub Kindl.

Këngëtarja/modelja hyri në Instagram për ta postuar një fotografi të veçantë të tyre dhe për ta uruar shkurt por me dashuri.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar ajo.

Padyshim që Jakub nuk e la pa e falënderuar duke i lënë një koment të ëmbël.

“Të dua”, shkroi ai duke ia bashkuar një emoji në formë princeshe./Prive.al

View this post on Instagram

Happy Birthday My Love 💛

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Artikuj të ngjashëm