Moderatori i njohur kosovar bëhet baba (FOTO)

By

Moderatori i njohur kosovar është bërë baba për herë të parë.

Ai u bë prind i një djali i cili erdhi në jetë tri ditë më parë, kështu ka bërë me dije vetë Meriton Mjekiqi përmes një posti në Instagram.

Djali quhet Loar.

‘Tiii na ndryshove jeten momentin e pare qe e kuptuam se do vije ne jet Djali jon❤️?Zotit i falenderohem per kete dhurat qe na dhuroj,,,Cenka ndejenja me e mira ne bot dhee momenti jon me i lumtur ne jeten tone kur Erdhe dhe u bere pjes e jetes sone??❤️Je aii qe sa her te shohim te rrahurat e zemres naj shpejton ,Naten gjumine na bene me te mire kur eren tende e nuhatim,mengjesi zbukurohet kur i shohim syt e tuuu?⭐️❤️Je gjithcka qe kemi ne jet ,per ty jetojom Loar?Rrofsh saaaaaa krejt malet e botes me shendet ,lumturi,Te duam pa fund?❤️❤️15.7.2018 te Faleminderi ty Zot’, ka shkruar ai.

Urime çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm