Të gjithëve na iku ky detaj, por pornoaktorja e famshme Kendra Lust po i komenton vazhdimisht Encës

By

Kur Enca Haxhia publikoi fotografinë e saj nga xhirimet e këngës “Kujt po i ha”, dikush me famë botërore e shumë i njohur për punën që bën i komentoi.

Bëhet fjalë për porno aktoren e njohur Kendra Lust e cila siç duket është një fanse e zjarrtë e Encës.

Ajo i ka komentuar jo vetëm në një fotografi por në disa, derisa këngëtarja nuk heziton t’ia kthejë komentet njërës prej aktoreve më të famshme në industrinë botërore të pornografisë.

Edhe një gjë s’e kemi të qartë – si njihen dy bukuroshet dhe a janë takuar?

Artikuj të ngjashëm