Stresi publikon bashkëpunimin me një këngëtare!

By

Reperi nga Shqipëria, Stresi nuk po ndalet me prurje muzikore. Pas “Zemrën Maje” që u publikua para pak javësh, Arkimedi solli të dielën dhe një këngë të re.

Këtë herë ai vjen në bashkëpunim me një këngëtare të re, Albora për këngën “Kujtimet”.

Ky projekt është produksion i Unix, përkatësisht e punuar nga Irkenc Hyka në muzikë, me tekst të Stresit dhe Petro Xhorit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm