Nëse një femër ndryshon flokët pas ndarjes atëherë çdo gjë ka mbaruar! Këtë e bëri Bella Hadid

By

Modelja e famshme Bella Hadid dhe këngëtari The Weeknd, janë ndarë përsëri!

22 vjeçarja supermodele dhe këngëtari 29 vjecar, fitues i çmimit Grammy, lanë vendosur t’i ndajnë rrugët, një vit pasi revista amerikane E! News ekskluzivisht raportoi se dyshja janë pajtuar sërish, sepse nëse nuk ju kujtohet, ata edhe njëherë ishin ndarë!

Image result for bella hadid and weeknd

Bella Hadid kohët e fundit ka luajtur shumë me flokë. Ajo është shprehur më parë se ajo është një bionde natyrale, por ajo i ngjyros flokët e saj prej vitesh, dhe gjithmonë ka qenë një mënyrë e thjeshtë për ta dalluar prej motrës së saj më të madhe, Gigi Hadid.

Bella Hadid is seen on August 9 2019 at Los Angeles.

Megjithatë, ajo kohët e fundit ndau një foto të vetes me flokët e artë që duket se janë më afër ngjyrës së saj natyrale. Dhe tani duket sikur ajo ka hapur ngjyrën e saj ende më shumë.

Modelja është fotografuar në Los Angeles të Martën, 13 Gusht, dhe megjithëse flokët e saj ishin nën një kapelë bejsbolli, flokët bionde ishin të dukshme.

 Bella Hadid is seen on August 13 2019 at Los Angeles

Artikuj të ngjashëm