Tejet e rezervuar – Beyonce publikon një album familjar

By

Beyonce ka ndarë fotografi me tre fëmijët e saj në Instagram pa ndonjë mbishkrim. Si rrallë herë ajo publikuar fotografi familjare të Blue Ivy dhe fëmijëve të saj binjak Rumi dhe Sir.

Këngëtarja mban shumë detaje të familjes së saj nga vëmendja e publikut.

Rrallë herë kemi parë fotografi të binjakëve të saj 3 vjecar, ndërkaq vajzën Blue Ivy e kemi parë edhe në paraqitje në tapetin e kuq.

Së fundmi vogëlushja ka fituar edhe çmimin e saj të parë “Grammy”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Artikuj të ngjashëm