Lorik Cana në pushime luksoze së bashku me familjen

By

Lorik Cana së bashku me bashkëshorten Monica dhe fëmijët po shfrytëzojnë ditët më diell dhe mot të nxehtë për pushime.

Momentalisht ata ndodhen në Dubai, në një nga resortet luksoze të vendit. Këtë e bëri të ditur vet Monica me anë të një postimi në Instagram.

Kujtojmë se familja është rritur me ardhjen në jetë të vajzës. Çifti janë edhe prindër të një djali. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm