Rihanna has në refuzim! Artisti i famshëm nuk kishte pranuar të bashkëpunonte me të

By

Edhe Rihanna si Rihanna mund të hasë në refuzime!

Shaggy thotë se ai refuzoi t bashkëpunonte me Rihanna-n sepse i ishte kërkuar që të merrte pjesë në audicione – dhe kështu ikona xhamajkiane vendosi mos të kapte mundësinë të bënte një projekt më këngëtaren.

Image result for shaggy

Derisa fansat e zjarrtë të këngëtares presin më padurim albumin “R9” (Rihanna ka katër vite që nuk ka publikuar muzikë të re), Shaggy pranoi në një intervistë se ai kishte refuzuar mundësinë të bashkëpunonte me të për albumin e ri.

Arsyeja ishte shumë e thjeshtë, ai nuk dëshironte të merrte pjesë në audicione dhe të kuptonte ditë më vonë nëse ishte pranuar apo jo.

Ai thotë se i kishin ofruar këtë mundësi për të marrë pjesë në albumin e ri, “Ka njerëz shumë të mrekullueshëm të involvuar në albumin ri, po për vete nuk mendoja se kisha nevojë të merrja pjesë në audicione. Po ja lë këtë djemve më të rinj.”

Image result for shaggy

 

 

Artikuj të ngjashëm