Tea Trifoni e thotë troç: “Jam personi më i bullizuar në Shqipëri”

By

E ftuar së fundmi në “Shqipëria Live” ishte ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni.

Ajo foli gjerë e gjatë për bullizmin dhe jetën e saj dhe pas emisionit të dashurisë.

Tea thotë është bullizuar shumë për shkak të peshës. “Unë madje mendoj se jam një nga personat më të bullzuar në Shqipëri”, tha ish-konkurrentja.

Madje ajo shtoi se bullizmi mori edhe forma shumë të shëmtuara.

“Ka kaluar në ekstrem, ka kaluar në kërcënime me jetë, në mallkime, gjëra tmerrësisht të rënda”, tregoi ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm