“Trëndafili Im” thotë Gena në këngën e re (VIDEO)

By

Muajin e kaluar, Gena solli një bashkëpunim me komedianin/artistin Olsi Bylyku, me të cilin mblodhën mbi tre milionë shikime në YouTube.

Nuk vonoi shumë dhë këngëtari publikoi një tjetër këngë e cila quhet “Trëndafili Im”.

Kjo këngën është e realizuar me videoklip të punuar nga Max Production dhe ju mund ta shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm