Diona Fona publikon “Baje”

By

Diona Fona ka publikuar videoprojektin e saj më të ri.

“Baje” titullohet ky produksion i punuar në studion e Ertug me tekst të Yll Limanit dhe Dionës.

Ndërsa, klipi është realizuar në Kosovë ku të gjitha skenat e saj janë krijuar enkas për të, nën regjinë e Valon Azirit.

Për paraqitjen e këngëtares janë kujdesur Donjeta Macula ku e shfaq një Dionë më të rëndë në dukje por duke mos i ikur origjinalitetit të artistes e teksa grimi i është besuar Erzana Zekës e ndërsa flokët nga Kaci./Prive.al

Artikuj të ngjashëm