Të izoluar në përballje me virusin, kështu duken Dafina dhe Geek!

By

Prej ditësh, këngëtarja Dafina Zeqiri po përballet me COVID-19. Lajmin e bëri të ditur vet ajo përmes postimeve në rrjete sociale, disa ditë pasi kishte rezultuar pozitive dhe ishte e mbyllur në shtëpi.

Mesa duket, me virus është edhe partneri i këngëtares, DJ Geek.

Përgjatë kësaj kohe, karantinimit dyshja po i përmbahen në mënyrë strikte, në banesën e këngëtarës.

Ballkoni është i vetmi vend ku Dafina dhe Geek marrin rreze dielli, me ç’rast kanë shkrepur edhe një foto.

Izolimi ka bërë të veten duke bërë që çifti të shfaqin me një pamje më të shkujdesur, ndonëse fatmirësisht simptomat i kanë të formës më të lehtë. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm