Po Tayna a është dashuruar ndonjëherë?

By

Së fundmi të gjithë janë më aktiv në llogaritë e tyre në Instagram.

Edhe Tayna gjatë një sesioni pyetje përgjigjesh me ndjekësit e saj, ndau pak nga jeta personale e saj.

Një pyetje që nuk resht së bëri asaj ka të bëjë me jetën romantike të reperes.

A është e dashuruar, a ka qenë në lidhje?; Tayna iu përgjigj në llogarinë e saj.

Si duket ajo asnjëherë së ka provuar ndjenjën e të qenurit e dashuruar dhe sa i përket lidhjes, të paktën me ndonjë të famshëm ajo se ka bërë asnjëherë, dhe nuk e ka ndërmend ta bëjë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm