Selvija kërkon nga Shpati t’ia plotësojë tre dëshira!

By

E fejuara e këngëtarit Shpat Kasapi, Selvija duket se nuk kërkon shumë nga personi i saj i zemrës.

Ajo ka tre kërkesa, të cilat pa problem i ka thënë madje edhe publikisht.

Selvija nuk është nga ata personat që dëshiron jetë luksi e vila.

Një jetë modeste, një shtëpi e thjeshtë dhe një bebe.

Këto janë tre kërkesat e saj të cilat Shpati i ka marrë të kryera.

“U kry” – ka qenë postimi i këngëtarit në rrjete sociale në ripostimin e postimit të Selvijes. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm