Brenda ditëlindjes së Morena Tarakut (FOTO)

By

Morena Taraku sot feston ditëlindjen.

Ish-Miss Kosova mbushë 28 pranvera me 1 Prill, në ‘ditën e gënjeshtrave’.

Përkundër situatës, Morena nuk e ka lënë pa një festë.

Bukuroshja ka organizuar sonte një event në Stamboll të Turqisë, atje ku është zhvendosur prej kohësh.

Rrethi i të ftuarve përfshin miqtë e ngushtë të modeles me të cilët shihet gjithnjë në shoqëri.

Çdo detaj i eventit është zhytur në luks, nga torta me inicialet “KING MT”, tek shishet me Moet, përplot kristalë, sërish me inicialet e bukuroshes.

I urojmë Morenës edhe 100! Të jetë gjithmonë e lumtur dhe e përmbushur shpirtërisht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm