Dy këngët e fundit shqiptare, morën mijëra klikime (VIDEO)

By

Kënga e re e treshes së famshme, Lyrical Son, Ledri Vula dhe MC Kresha, është ndër këngët më të dëgjuara në dy ditët e fundit.

Brenda 24 orës nga publikimi, ajo ka arritur të marrë mbi 1 milionë klikime.

Ndërsa po ashtu, kënga e re e reperit Mozzik dhe e të dashurës së tij Loredana Zefit, ka arritur të marrë 2 fishin e klikimeve të treshes.

Dyshja në këngën e tyre Romeo & Juliet, kanë marrë mbi 2.8 milionë klikime në kanalin e tyre në Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm