Të gjitha veshjet nga linja Fenty e Rihannës (FOTO)

By

Rihanna më në fund e ka zbuluar linjën e saj të veshjeve luksoze Fenty në një sfilatë shumë private në Paris.

E veshur me një fustan si setër me ngjyrë të bardhë dhe sandale me rripa nga koleksioni i saj i parë “Release 5-19”, ikona e modës tregoi se ku është inspiruar për krijimin e këtyre veshjeve.

“Ka të bëjë me krijimin e një stili që i bën gratë të ndjehen të fuqishme, por edhe të bukura. Në rastin tim ka të bëjë me krijimin e veshjeve që i përshtaten formave të mia trupore dhe e bëjnë belin tim të duket më i hollë”, ka thënë ajo për revistën “New York Times”.

Më poshtë mund të shihni të gjitha veshjet nga koleksioni i parë i Rihannës të cilat nga sot janë në shitje me çmime që variojnë nga 200 deri në 1100 dollarë.

 

 

 

Artikuj të ngjashëm