Mc Kresha zbulon sikletin më të madh që i ndodhi në skenë (VIDEO)

By

Këtë të shtunë, 25 pyetjeve të PRIVE, iu përgjigj reperi i njohur Mc Kresha.

Artisti rrëfei shumë gjëra për veten gjatë kësaj rubrike, edhe pse shkurtimisht.

Sidoqoftë, ai tregoi cili ka qenë sikleti i tij më i madh në skenë, çfarë ka sakrifikuar për famë, kë do ta mbante në krah po të mos ishte Lyrical Son e kë zgjodhi mes futbollit dhe muzikës.

Këto dhe shumë të tjera, mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm