Lansohet ‘Ngadale’ nga Skerdi (VIDEO)

By

Skerdi ka lansuar projektin e ri muzikor.

‘Ngadale’ titullohet kënga, e cila u lansua e shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këngës u kujdes Skerdi, ndërsa për videon e këngës ‘Play play video’.

Nëse nuk e dëgjuat ende, më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm