Babë e bir po sjellin këngë? – Ja çka thotë Albatrit Muqiqi

By

 

Një këngë po vjen së shpejti nga Nysret dhe Albatrit Muqiqi?

Kështu të paktën ka lënë të kuptohet një postim i Albatriti i bërë në Instagram, pak orë më parë.

Ai u fotografua me babanë e tij të famshëm, dhe pati një pyetje për të gjithë ndjekësit e tij.

“Një këngë bashkë duet. Po/Jo?”, shkroi Albatriti, duke lënë pikëpyetje rreth kësaj.

Megjithatë, një projekt bashkë nga babai me birin do të ishte një gjë e bukur pasi Albatriti dhe Nysreti nuk kanë asnjë duet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm