Të bësh një këngë hit? Për 2 Ton qenka shumë e lehtë

By

Më datë 1 qershor 2TON njoftoi se një projekt i ri muzikor është gati.

Kënga e cila është finalizuar quhet “Kujt i thu” dhe do të publikohet javën që vjen. Ky projekt pason “Boni t’fala” të cilën e solli pak muaj më parë me video të dërguara nga fansat e tij.

Reperi vazhdon të promovojë këngën në llogarinë e tij në Instagram duke e quajtur atë një hit.

Po ashtu reperi thekson se krijimi i hiteve, për të është një punë e lehtë. Gjithsesi po lëmë që suksesi potencial i projektit të flasë vetë, pas lansimit. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm