Kur do të publikohet ‘Ski ide’ nga Kida?!

By

‘Premtimet’ është kënga e fundit e Orhidea Latifit, si mysafire në projektin e Mozzik. Artistja kryesore e On Records tashmë ka përfunduar këngën e re për të cilën ka treguar në Prive para disa javëve.

Bëhet fjalë për një produkt muzikor të Zzap and Chriss me tekst të Getinjos. ‘Ski ide’ do të titullohet kënga që e sjell Kidën shumë ndryshe.

Klipi është xhiruar dje nga XL Films në Prishtinë e Prizren dhe do të jetë gati për publikim në fundjavë, përkatësisht të shtunën.

Pas këtij projekti, nëse nuk ndryshojnë planet e menaxhmentit Kida sjell duetin e parë me një femër, atë me Xhensilën.

Artikuj të ngjashëm