Adelina Tahiri flet për herë të parë për raportet me vajzën e burrit të saj (VIDEO)

By

Adelina Tahiri është rikthyer për një intervistë ekskluzive dhënë për Prive.

Këngëtarja për herë të parë foli për raportet me vajzën e burrit të saj, për ‘vrasjen’ për të cilën u tha se u krye për të disa vjet më parë në Maqedoni, por edhe për shumë gjëra të tjera.

Ndër të tjerash, Adelina tregoi momentin kur babai i saj është takuar me tashmë bashkëshortin e saj maqedon.

Të gjitha këto dhe shumë të pathëna të këngëtares, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm